opalsport
18 بهمن 1401 - 14:21

تاج: امیدواریم از این هفته حضور بانوان در ورزشگاه آزادی را شاهد باشیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:می‌طلبد که بخشی از درآمد‌های کارخانجات و شرکت‌های بزرگ در استان کردستان به ورزش و تیم داری اختصاص یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مهدی تاج پیش از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی اعضا هیات رئیسه هیات فوتبال استان کردستان که در اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد اظهار داشت: دید مثبت استاندار کردستان نسبت به فوتبال به صورت کلی ورزش قطعا به پیشرفت ورزش در کردستان کمک می‌کند.

وی افزود: در کشور شبکه درستی برای مدیریت فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی متاسفانه وجود ندارد و گاها می‌بینیم که اسپانسرهایی به صورت مقطعی حمایت از تیمی را بر عهده می‌گیرند و بعد از مدتی از حمایت آن تیم ورزشی منصرف می‌شوند.

تاج خاطرنشان کرد: می‌طلبد که بخشی از درآمد‌های کارخانجات و شرکت‌های بزرگ در استان به ورزش و تیم داری اختصاص یابد.

وی افزود: اگر درآمد پایدار برای تیم‌های بزرگی همچون استقلال و پرسپولیس هم در نظر گرفته نشود قطعا این تیم‌های بزرگ ورزشی نیز سقوط خواهند کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: برخی از استان‌های ما به دلیل وجود درآمد و کارخانه‌های زیاد بیش از حد در لیگ‌های یک و دو و برتر تیم داری می‌کنند.

تاج در ادامه تصریح کرد: متاسفانه امروز در فوتبال بخشی از روزمره به اختلاف افکنی تبدیل شده است و این می‌تواند به فوتبال و ورزش آسیب وارد کند.

وی افزود: برای رسیدن به درآمد پایدار باید راهی که fifa وafc دنبال می‌کنند را انجام دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار کرد: درست است که کردستان تیم ندارد اما بخشی از بازیکنان ملی پوش کشور از کردستان هستند و این بیانگر استعداد بالای فوتبال در بین جوانان این استان است.

وی ادامه داد: امیدواریم فوتبال بانوان را در استان بیش از این داشته باشیم و فوتبال بانوان را توسعه دهیم.

تاج افزود: امیدواریم از این هفته حضور بانوان به عنوان تماشاگر  را حداقل در ورزشگاه آزادی را شاهد باشیم.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1024889